U Z M . D R . E R D E M G Ü M Ü Ş
0536 206 8335 drerdemgumus@hotmail.com Pzt - Cmt: 09.00 - 18.00

İletişim

  • Yenimahalle Mah. 8204/1 Sk. No: 4 Kat: 2 Daire: 7 - Çiğli, İzmir
  • 0536 206 8335
Uzm. Dr. Erdem GÜMÜŞ

Hakkımda

Preview Image
Uzm. Dr. Erdem GÜMÜŞ

Hakkımda

1983 yılında İzmir de dünyaya gelen Erdem Gümüş ilk, orta ve lise öğrenimini de İzmir de tamamlamıştır. İyi bir eğitim alan Uzm. Dr. Erdem Gümüş tıp eğitimi alabilmek için Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinin yolunu tutmuştur.

Gaziantep Üniversitesinde geçirdiği yıllar için kendini doktorluğa hazırlayan ve mesleğinde hedefler belirleyen Erdem Gümüş zorlu bir eğitimin ardından tıp doktoru ünvanı ile mezun olmuştur. Mezun olur olmaz hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam eden Gümüş tıpta uzmanlık sınavını (TUS) kazanarak İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları kliniğinde ihtisasa başlamıştır. İhtisası süresi boyunca mesleki bilgi birikimi ve deneyimlerini arttıran Erdem Gümüş ihtisasını tamamlayarak uzman doktor olmaya hak kazanmıştır.

Uzmanlığının ardından devlet yükümlülüğü görevini yerine getiren Uzm. Dr. Erdem Gümüş sonrasında istifa ederek özel hastaneler de görev almaya başlamıştır. Uzm. Dr. Erdem Gümüş şuan aktif olarak kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Fact #2

Mesleki Özel İlgi Alanları:

Yoğun Bakım tedavileri (yenidoğan, çocuk),
Çocukluk çağı hastalıkları,
Çocuk Enfeksiyon hastalıkarı,
Alerjik hastalıklar,
Bulaşıcı Hastalıklar,
Büyüme ve gelişme geriliği,

X